Liste/Izgara

2. Sınıf Etkinlikleri

2. Sınıf Hayat Bilgisi Kendimizi Tanıtıyoruz Çalışma Kağıdı - 1

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Kendimizi Tanıtıyoruz, Kişisel Özelliklerim, Kendimizi Tanıtalım, Konusu İle İlgili, Ev Ödevi, Sınıf İçi, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Hepimiz Farklıyız Çalışma Kağıdı - 2

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Hepimiz Farklıyız, Her Birey Farklıdır, Farklılıklar Doğaldır, Farklılıklarımız, hepimiz, Konusu İle İlgili, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Okulumuz Çalışma Kağıdı - 3

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Okulumuz, Okulumuzun Çevresini Tanıyalım, Okulum ve Çevresi, Okulumun Yeri, Konusu İle İlgili, Ev Ödevi, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Görüşlerim Değerlidir Çalışma Kağıdı - 4

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Görüşlerim Değerlidir, Benim de Bir Fikrim Var, Kurallar Her Yerde Konusu İle İlgili, Ev Ödevi, Sınıf İçi, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Özenli Kullanıyoruz Çalışma Kağıdı - 5

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Özenli Kullanıyoruz, Okul ve Sınıf Eşyalarımız Konusu İle İlgili, Ev Ödevi, Sınıf İçi, Etkinlik, Çalışma, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Arkadaşlarım ve Ben Çalışma Kağıdı - 6

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Arkadaşlarım ve Ben, Arkadaşlarımla Yardımlaşma, Yardımlaşma, Konusu İle İlgili, Ev Ödevi, Sınıf İçi, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Kendimi İfade Ediyorum Çalışma Kağıdı - 7

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Kendimi İfade Ediyorum, Nazik Sözler, Okul Yaşantısı, Nezaket Kuralları ve Açık Sözlülük, Etik Davranışlar devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Bir Günümüz Çalışma Kağıdı - 8

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Bir Günümüz, Günüm, Bir Günde Yaptıklarım, Günümü Planlıyorum, Konusu İle İlgili, Ev Ödevi, Sınıf İçi, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Grup Çalışmasındayız Çalışma Kağıdı - 9

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Grup Çalışmasındayız, Grup Çalışmaları, Etkinliklere Katılalım, Katılma Konusu İle İlgili, Ev Ödevi, Sınıf devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Oyun Oynuyoruz Çalışma Kağıdı - 10

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Oyun Oynuyoruz, Oyun Oynarken Kurallara Uyalım, Oyunlarımız, Oyun kuralları, Oyun kurallarımız, Konusu İle devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi İhtiyaçlarımız İsteklerimiz Çalışma Kağıdı - 11

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; İhtiyaçlarımız İsteklerimiz, Paramızı Harcarken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Bilinçli Tüketim, Hesaplı Olmak, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Okulumuzu Koruyalım Etkinliği

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Okulumuzu Koruyalım Konusu İle İlgili, Ev Ödevi, Sınıf İçi, Etkinlik, Çalışma, Kağıdı, Sayfası, Yaprağı, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Okulumuzu Koruyalım Etkinliği

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Okulumuzu Koruyalım Konusu İle İlgili, Ev Ödevi, Sınıf İçi, Etkinlik, Çalışma, Kağıdı, Sayfası, Yaprağı, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Okula Hazırım ve Unuttuğum Bir Şey Var Mı? Etkinliği

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Okula Hazırım ve Unuttuğum Bir Şey Var Mı? Konusu İle İlgili, Ev Ödevi, Sınıf İçi, Etkinlik, Çalışma, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi İletişim ve Nezaket Etkinliği

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; İletişim ve Nezaket, Konusu İle İlgili, Ev Ödevi, Sınıf İçi, Etkinlik, Çalışma, Kağıdı, Sayfası, Yaprağı, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Ev Adresimiz Çalışma Sayfası - 1

2. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Evimizde Hayat, Ailem ve Evim Ünitesi; Ev Adresimiz, Eviniz Nerede? Evimin Adresi, Konusu İle İlgili, Ev Ödevi, Sınıf İçi, Etkinlik, Çalışma, Kağıdı, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Herkesin Bir Görevi Var Çalışma Sayfası - 2

2. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Evimizde Hayat, Ailem ve Evim Ünitesi; Herkesin Bir Görevi Var, Evde Yapmayı Sevdiğim İşler, Evdeki İşler, Konusu İle İlgili, Ev Ödevi, Sınıf İçi, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Temiz ve Düzenliyiz Çalışma Sayfası - 3

2. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Evimizde Hayat, Ailem ve Evim Ünitesi; Kişisel Eşyalarımızı Temiz ve Düzenli Kullanma, Kişisel Eşyalarım, Benim Eşyalarım Temizdir, Temiz ve devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Gereksiz Kullanmayalım Çalışma Sayfası - 4

2. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Evimizde Hayat, Ailem ve Evim Ünitesi; Gereksiz Kullanmayalım, Evdeki kaynakları tasarruflu kullanma, Tasarrufun Aile Bütçesine Katkısı, Evdeki devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Akrabalarımızı Tanıyalım Çalışma Sayfası - 5

2. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Evimizde Hayat, Ailem ve Evim Ünitesi; Akrabalarımızı Tanıyalım, Yakın Akrabalarımız, Konusu İle İlgili, Ev Ödevi, Sınıf İçi, Etkinlik, Çalışma, devamı »

Yandex.Metrica
0,1731