Liste/Izgara

1. Sınıf Hayat Bilgisi Sunuları

1. Sınıf Hayat Bilgisi Okulumuzda Hayat Ünitesi Sunusu, Slaytı

1. ÜNİTE - 1. Sınıf 1.Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat Ünitesi; TANIŞIYORUZ, FARKLIYIZ, FARKINDAYIZ, GÜVENLİ YOLLARI BİLİRİZ, SINIFIMIZ NEREDE? SINIFIMIZDA NELER VAR? BAYRAĞIMIZ VE devamı »

1. Sınıf Hayat Bilgisi Evimizde Hayat, Ailem ve Evim Ünitesi Sunusu, Slaytı

2. ÜNİTE - 1. Sınıf 1.Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Evimizde Hayat, Ailem ve Evim Ünitesi; Annem, Babam ve Ben, Benzerlik ve Farklılıklarımız, Ailedeki Hak ve Sorumluluklar, Kurallar Konusu İle İlgili, devamı »

1. Sınıf Hayat Bilgisi Sağlıklı Hayat Ünitesi Sunusu, Slaytı

3. ÜNİTE - 1. Sınıf 1.Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Sağlıklı Hayat Ünitesi; Sağlığımız İçin, Kişisel Bakım ve Sağlığımız, Kişisel temizlik ve çevre temizliği Konusu İle İlgili, Ev Ödevi, Sınıf İçi, devamı »

1. Sınıf Hayat Bilgisi Güvenli Hayat Ünitesi Sunusu, Slaytı

4. ÜNİTE - 1. Sınıf 1.Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Güvenli Hayat Ünitesi; 1. KURALLARA UYARIZ, GÜVENLİ YAŞARIZ 2. TRAFİĞİ GÖZLEMLİYORUZ 3. TRAFİK KURALLARIMIZ 4. KABUL ETMEYEBİLİRİZ 5. ALO YARDIM 6. devamı »

1. Sınıf Hayat Bilgisi Ülkemi Seviyorum (Ülkemizde Hayat) Ünitesi Sunusu

5. ÜNİTE - 1. Sınıf 1.Sınıf Hayat Bilgisi Dersi; Ülkemi Seviyorum (Ülkemizde Hayat) Ünitesi: Yaşadığımız Yer, Türkiyemiz, Türkiye'miz, Ülkem Türkiye, Atatürk Haftası, Atatürk'ün Hayatı, 15 Temmuz devamı »

1. Sınıf Hayat Bilgisi Kültürü Doğada Hayat Ünitesi Sunusu, Slaytı

6. ÜNİTE - 1. Sınıf 1.Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Doğada Hayat Ünitesi: Dostumuz Hayvanlar, Bitki ve Hayvanları Koruyalım, Çevremizde Gördüğümüz Bitkiler, Çevremizi Koruyalım, Çöğ Değiliz, Dünyamız ve devamı »

1. Sınıf Hayat Bilgisi Okul Kuralları Sunusu

1. Sınıf Hayat Bilgisi Okul Kuralları Sunusu, Slaytı devamı »

Yandex.Metrica
0,1278