Liste/Izgara

2. Sınıf Hayat Bilgisi Testleri

2. Sınıf Hayat Bilgisi Kendimizi Tanıtıyoruz Testleri - 1

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Kendimizi Tanıtıyoruz, Kişisel Özelliklerim, Kendimizi Tanıtalım Konusu İle İlgili Konu Tarama, Pekiştirme devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Hepimiz Farklıyız Testleri - 2

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Hepimiz Farklıyız, Her Birey Farklıdır, Farklılıklar Doğaldır, Farklılıklarımız, hepimiz Konusu İle İlgili devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Okulumuz Testleri - 3

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Okulumuz, Okulumuzun Çevresini Tanıyalım, Okulum ve Çevresi, Okulumun Yeri Konusu İle İlgili Konu Tarama, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Görüşlerim Değerlidir Testleri - 4

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Görüşlerim Değerlidir, Benim de Bir Fikrim Var, Kurallar Her Yerde Konusu İle İlgili Konu Tarama, Pekiştirme devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Özenli Kullanıyoruz Testleri - 5

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Özenli Kullanıyoruz, Okul ve Sınıf Eşyalarımız Konusu İle İlgili Konu Tarama, Pekiştirme İle İlgili Test, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Arkadaşlarım ve Ben Testleri - 6

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Arkadaşlarım ve Ben, Arkadaşlarımla Yardımlaşma, Yardımlaşma Konusu İle İlgili Konu Tarama, Pekiştirme İle devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Kendimi İfade Ediyorum Testleri - 7

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Kendimi İfade Ediyorum, Nazik Sözler, Okul Yaşantısı, Nezaket Kuralları ve Açık Sözlülük, Etik Davranışlar devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Bir Günümüz Testleri - 8

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Bir Günümüz, Günüm, Bir Günde Yaptıklarım, Günümü Planlıyorum Konusu İle İlgili Konu Tarama, Pekiştirme İle devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Grup Çalışmasındayız Testleri - 9

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Grup Çalışmasındayız, Grup Çalışmaları, Etkinliklere Katılalım, Katılma Konusu İle İlgili Konu Tarama, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Oyun Oynuyoruz Testleri - 10

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Oyun Oynuyoruz, Oyun Oynarken Kurallara Uyalım, Oyunlarımız, Oyun kuralları, Oyun kurallarımız konusu İle devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi İhtiyaçlarımız İsteklerimiz Testleri - 11

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; İhtiyaçlarımız İsteklerimiz, Paramızı Harcarken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Bilinçli Tüketim, Hesaplı Olmak, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi Testleri - 12

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Kendimizi Tanıtıyoruz, Kişisel Özelliklerim, Kendimizi Tanıtalım, Hepimiz Farklıyız, Her Birey Farklıdır, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Ev Adresimiz Testleri - 1

2. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Evimizde Hayat, Ailem ve Evim Ünitesi; Ev Adresimiz, Eviniz Nerede? Evimin Adresi, Konusu İle İlgili Konu Tarama, Pekiştirme İle İlgili Test, Testler, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Herkesin Bir Görevi Var Testleri - 2

2. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Evimizde Hayat, Ailem ve Evim Ünitesi; Herkesin Bir Görevi Var, Evde Yapmayı Sevdiğim İşler, Evdeki İşler, Konusu İle İlgili Konu Tarama, Pekiştirme devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Temiz ve Düzenliyiz Testleri - 3

2. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Evimizde Hayat, Ailem ve Evim Ünitesi; Kişisel Eşyalarımızı Temiz ve Düzenli Kullanma, Kişisel Eşyalarım, Benim Eşyalarım Temizdir, Temiz ve devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Gereksiz Kullanmayalım Testleri - 4

2. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Evimizde Hayat, Ailem ve Evim Ünitesi; Gereksiz Kullanmayalım, Evdeki kaynakları tasarruflu kullanma, Tasarrufun Aile Bütçesine Katkısı, Evdeki devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Akrabalarımızı Tanıyalım Testleri - 5

2. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Evimizde Hayat, Ailem ve Evim Ünitesi; Akrabalarımızı Tanıyalım, Yakın Akrabalarımız, Konusu İle İlgili Konu Tarama, Pekiştirme İle İlgili Test, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Akrabalarımız Arasındaki İlişkiler Testleri - 6

2. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Evimizde Hayat, Ailem ve Evim Ünitesi; Ailemiz ve Akrabalarımız Arasındaki İlişkiler, Akrabalarımız, Akrabalarımızla, Ailemizde Dayanışma ve devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Dengeli Beslenme Testleri - 1

3. ÜNİTE - 2. Sınıf 2.Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Sağlıklı Hayat Ünitesi; Dengeli Beslenme, Tükettiğimiz Besinler, Konusu İle İlgili Konu Tarama, Pekiştirme İle İlgili Test, Testler, Testi, Testleri, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Yiyecek Hazırlıyoruz Testleri - 2

3. ÜNİTE - 2. Sınıf 2.Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Sağlıklı Hayat Ünitesi; Kendime Yiyecek Hazırlıyoruz, Sağlıklı Beslenme Tabağı, Konusu İle İlgili Konu Tarama, Pekiştirme İle İlgili Test, Testler, devamı »

Yandex.Metrica
0,1443