Liste/Izgara

2. Sınıf Etkinlikleri

2. Sınıf Matematik Bölme Alıştırmaları ve Etkinliği

3. Sınıf 3.Sınıf Matematik Dersi, Doğal Sayılarla (Doğal Sayılarda) Bölme İşlemi, İşlemleri, Kısa Yoldan Bölme İşlemi Yapma, Bölme İşleminin Terimleri Arasındaki İlişkiyi Belirleme, Bölme İşlemini devamı »

2. Sınıf Serbest Etkinlikler Dersi Etkinlikleri

2. Sınıf Serbest Etkinlikler Dersi Etkinlikleri devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Okulumuzda Hayat Ünitesi Etkinliği

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Kendimizi Tanıyor, Tanıtıyoruz, Kendimizi Tanıtıyoruz, Bireysel Farklılıklarımız, Okul Çantamı Hazırlıyorum, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Evimizde Hayat Ünitesi Etkinliği

2. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersiİ Evimizde Hayat, Ailem ve Evim Ünitesi; Akrabalarımız, Akrabalarımızı Severiz, Evimizin Adresini Bilirim, Evimizin Adresi, Evdeki Görev ve devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Sağlıklı Hayat Ünitesi Çalışma Sayfası

3. ÜNİTE - 2. Sınıf 2.Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Sağlıklı Hayat Ünitesi; Sağlıklı Büyüyelim ve Gelişelim, Sağlıklı Büyüyoruz, Öğün Listesi Hazırlayalım, Dengeli Besleniyoruz, Yemekte Görgü Kuralları, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Güvenli Hayat Ünitesi Etkinliği

4. ÜNİTE - 2. Sınıf 2.Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Güvenli Hayat Ünitesi; Ulaşım Türleri ve Araçları, Ulaşım Araçlarında Güvenlik, Ulaşımda Güvenlik Kurallarımız, Yardım Ederken, Trafikte Yardımcı devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Ülkemizde Hayat Ünitesi Çalışma Kağıdı

5. ÜNİTE - 2. Sınıf 2.Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Ülkemizde Hayat, Ülkemi Seviyorum Ünitesi: Türkiye’nin Yeri, Ülkemizin Yeri, Vatanımızın ve Milletimizin Sembolleri, Bayrağımız ve İstiklal Marşımız, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Doğada Hayat Ünitesi Çalışma Kağıdı

6. ÜNİTE - 2. Sınıf 2.Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Doğada Hayat, Doğa ve Çevre Ünitesi; Bitkilerin ve Hayvanların İhtiyaçları, Bitkiler ve Hayvanlar, Bitki Yetiştirmenin, Hayvan Beslemenin Önemi, Bitki devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Okulumuzun Yeri ve Konumu Etkinliği

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Okulumuzun, Çevresi, Okulumuzun Yeri ve Konumu Konusu İle İlgili, Ev Ödevi, Sınıf İçi, Etkinlik, Çalışma, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Kendimi İfade Ediyorum Çalışma Kağıdı

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Kendimizi Tanıyor, Tanıtıyoruz, Kendimizi Tanıtıyoruz, Kişisel Özelliklerim, Kendimizi Tanıtalım, Kendimi devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Kendimizi Tanıtıyoruz Çalışma Kağıdı

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Kendimizi Tanıyor, Tanıtıyoruz, Kendimizi Tanıtıyoruz, Kişisel Özelliklerim, Kendimizi Tanıtalım, Konusu İle devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Kendimizi Tanıyor, Tanıtıyoruz Etkinliği

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Kendimizi Tanıyor, Tanıtıyoruz Konusu İle İlgili, Ev Ödevi, Sınıf İçi, Etkinlik, Çalışma, Kağıdı, Sayfası, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Hepimiz Farklıyız Çalışma Kağıdı

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Bireysel Farklılıklarımız, Hepimiz Farklıyız, Her Birey Farklıdır, Farklılıklar Doğaldır, Farklılıklarımız, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Okula Hazırlanıyoruz Etkinliği

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Okula Hazırlanıyoruz, Okul Çantamı Hazırlıyorum, Okula Hazırım ve Unuttuğum Bir Şey Var Mı? Konusu İle devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Okul Çantamı Hazırlıyorum Çalışma Sayfası

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Okula Hazırlanıyoruz, Okul Çantamı Hazırlıyorum Konusu İle İlgili, Ev Ödevi, Sınıf İçi, Etkinlik, Çalışma, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Özenli Kullanıyoruz Çalışma Kağıdı

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Özenli Kullanıyoruz, Okul ve Sınıf Eşyalarımız Konusu İle İlgili, Ev Ödevi, Sınıf İçi, Etkinlik, Çalışma, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Okulumuz Çalışma Kağıdı

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Okulumuz, Okulumuzun Çevresini Tanıyalım, Okulum ve Çevresi, Okulumun Yeri, Konusu İle İlgili, Ev Ödevi, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Sınıfımızla İlgili Konular Etkinliği

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Sınıfımızla İlgili Konular, Görüşlerim Değerlidir Konusu İle İlgili, Ev Ödevi, Sınıf İçi, Etkinlik, Çalışma, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Görüşlerim Değerlidir Çalışma Kağıdı

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Sınıfımızla İlgili Konular, Görüşlerim Değerlidir, Görüşlerim Değerlidir, Benim de Bir Fikrim Var, Kurallar devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Okulumuzu Koruyalım Etkinliği

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Bu Okul Hepimizin, Okula Hazırlanıyoruz, Okulumuzu Koruyalım Konusu İle İlgili, Ev Ödevi, Sınıf İçi, devamı »

Yandex.Metrica
0,6064