Liste/Izgara

2. Sınıf Hayat Bilgisi Etkinlikleri

2. Sınıf Hayat Bilgisi Okulumuzda Hayat Ünitesi Etkinliği

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Kendimizi Tanıyor, Tanıtıyoruz, Kendimizi Tanıtıyoruz, Bireysel Farklılıklarımız, Okul Çantamı Hazırlıyorum, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Evimizde Hayat Ünitesi Etkinliği

2. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersiİ Evimizde Hayat, Ailem ve Evim Ünitesi; Akrabalarımız, Akrabalarımızı Severiz, Evimizin Adresini Bilirim, Evimizin Adresi, Evdeki Görev ve devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Sağlıklı Hayat Ünitesi Çalışma Sayfası

3. ÜNİTE - 2. Sınıf 2.Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Sağlıklı Hayat Ünitesi; Sağlıklı Büyüyelim ve Gelişelim, Sağlıklı Büyüyoruz, Öğün Listesi Hazırlayalım, Dengeli Besleniyoruz, Yemekte Görgü Kuralları, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Güvenli Hayat Ünitesi Etkinliği

4. ÜNİTE - 2. Sınıf 2.Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Güvenli Hayat Ünitesi; Ulaşım Türleri ve Araçları, Ulaşım Araçlarında Güvenlik, Ulaşımda Güvenlik Kurallarımız, Yardım Ederken, Trafikte Yardımcı devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Ülkemizde Hayat Ünitesi Çalışma Kağıdı

5. ÜNİTE - 2. Sınıf 2.Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Ülkemizde Hayat, Ülkemi Seviyorum Ünitesi: Türkiye’nin Yeri, Ülkemizin Yeri, Vatanımızın ve Milletimizin Sembolleri, Bayrağımız ve İstiklal Marşımız, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Doğada Hayat Ünitesi Çalışma Kağıdı

6. ÜNİTE - 2. Sınıf 2.Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Doğada Hayat, Doğa ve Çevre Ünitesi; Bitkilerin ve Hayvanların İhtiyaçları, Bitkiler ve Hayvanlar, Bitki Yetiştirmenin, Hayvan Beslemenin Önemi, Bitki devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Okulumuzun Yeri ve Konumu Etkinliği

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Okulumuzun, Çevresi, Okulumuzun Yeri ve Konumu Konusu İle İlgili, Ev Ödevi, Sınıf İçi, Etkinlik, Çalışma, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Kendimi İfade Ediyorum Çalışma Kağıdı

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Kendimizi Tanıyor, Tanıtıyoruz, Kendimizi Tanıtıyoruz, Kişisel Özelliklerim, Kendimizi Tanıtalım, Kendimi devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Kendimizi Tanıtıyoruz Çalışma Kağıdı

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Kendimizi Tanıyor, Tanıtıyoruz, Kendimizi Tanıtıyoruz, Kişisel Özelliklerim, Kendimizi Tanıtalım, Konusu İle devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Kendimizi Tanıyor, Tanıtıyoruz Etkinliği

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Kendimizi Tanıyor, Tanıtıyoruz Konusu İle İlgili, Ev Ödevi, Sınıf İçi, Etkinlik, Çalışma, Kağıdı, Sayfası, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Hepimiz Farklıyız Çalışma Kağıdı

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Bireysel Farklılıklarımız, Hepimiz Farklıyız, Her Birey Farklıdır, Farklılıklar Doğaldır, Farklılıklarımız, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Okula Hazırlanıyoruz Etkinliği

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Okula Hazırlanıyoruz, Okul Çantamı Hazırlıyorum, Okula Hazırım ve Unuttuğum Bir Şey Var Mı? Konusu İle devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Okul Çantamı Hazırlıyorum Çalışma Sayfası

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Okula Hazırlanıyoruz, Okul Çantamı Hazırlıyorum Konusu İle İlgili, Ev Ödevi, Sınıf İçi, Etkinlik, Çalışma, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Özenli Kullanıyoruz Çalışma Kağıdı

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Özenli Kullanıyoruz, Okul ve Sınıf Eşyalarımız Konusu İle İlgili, Ev Ödevi, Sınıf İçi, Etkinlik, Çalışma, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Okulumuz Çalışma Kağıdı

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Okulumuz, Okulumuzun Çevresini Tanıyalım, Okulum ve Çevresi, Okulumun Yeri, Konusu İle İlgili, Ev Ödevi, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Sınıfımızla İlgili Konular Etkinliği

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Sınıfımızla İlgili Konular, Görüşlerim Değerlidir Konusu İle İlgili, Ev Ödevi, Sınıf İçi, Etkinlik, Çalışma, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Görüşlerim Değerlidir Çalışma Kağıdı

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Sınıfımızla İlgili Konular, Görüşlerim Değerlidir, Görüşlerim Değerlidir, Benim de Bir Fikrim Var, Kurallar devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Okulumuzu Koruyalım Etkinliği

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Bu Okul Hepimizin, Okula Hazırlanıyoruz, Okulumuzu Koruyalım Konusu İle İlgili, Ev Ödevi, Sınıf İçi, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Okulumuzu Koruyalım Etkinliği

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Bu Okul Hepimizin, Okula Hazırlanıyoruz, Okulumuzu Koruyalım Konusu İle İlgili, Ev Ödevi, Sınıf İçi, devamı »

2. Sınıf Hayat Bilgisi Bu Okul Hepimizin Etkinliği

1. ÜNİTE - 2. Sınıf 2. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Okulumuzda Hayat, Ben ve Okulum Ünitesi; Bu Okul Hepimizin, Okula Hazırlanıyoruz Konusu İle İlgili, Ev Ödevi, Sınıf İçi, Etkinlik, Çalışma, Kağıdı, devamı »

Yandex.Metrica
0,0814