Liste/Izgara

Ortookul Matematik Etkinlikleri

7. Sınıf Matematik Çokgenler Çalışma Kağıdı

7. Sınıf 7.Sınıf Matematik Dersi, 5. ÜNİTE: DOĞRULAR VE AÇILARDAN ÇOKGENLER, ÇEMBER VE DAİREYE, Doğrular ve Açılar, Çokgenler, Dörtgenler, Çember ve Daire Ünitesi, 2. Bölüm: ÇOKGENLER, Çokgenlerin İç devamı »

7. Sınıf Matematik Çember ve Daire Çalışma Kağıdı

7. Sınıf 7.Sınıf Matematik Dersi, 5. ÜNİTE: DOĞRULAR VE AÇILARDAN ÇOKGENLER, ÇEMBER VE DAİREYE, Doğrular ve Açılar, Çokgenler, Dörtgenler, Çember ve Daire Ünitesi, 3. Bölüm: ÇEMBER VE DAİRE, Çemberde devamı »

7. Sınıf Matematik Doğrular ve Açılar Çalışma Kağıdı

7. Sınıf 7.Sınıf Matematik Dersi, 5. ÜNİTE: DOĞRULAR VE AÇILARDAN ÇOKGENLER, ÇEMBER VE DAİREYE, Doğrular ve Açılar, Çokgenler, Dörtgenler, Çember ve Daire Ünitesi, Doğrular Ve Açılar, Bir Açının devamı »

7. Sınıf Matematik Yüzdeler Çalışma Kağıdı

7. Sınıf 7.Sınıf Matematik Dersi, Oran ve Orantı ve Yüzdeler Ünitesi; 4. ÜNİTE: ORAN ORANTIDAN YÜZDELERE, YÜZDELER, Bir Çokluğun Belirtilen Yüzdesini Bulma, Bir Çokluğu Diğer Bir Çokluğun Yüzdesi devamı »

7. Sınıf Matematik Oran ve Orantı Çalışma Kağıdı

7. Sınıf 7.Sınıf Matematik Dersi, Oran ve Orantı ve Yüzdeler Ünitesi; 4. ÜNİTE: ORAN ORANTIDAN YÜZDELERE 1. Bölüm: ORAN VE ORANTI, Doğru Orantı, Doğru Orantılı İki Çokluğa Ait Orantı Sabiti, Ters devamı »

7. Sınıf Matematik Eşitlik ve Denklem Çalışma Kağıdı

7. Sınıf 7.Sınıf Matematik Dersi, 3. ÜNİTE: CEBİRSEL İFADELERDEN EŞİTLİK VE DENKLEMLERE üNİTESİ; EŞİTLİK VE DENKLEM, BİRİNCİ DERECEDEN BİR BİLİNMEYENLİ DENKLEMLER, Eşitliğin Korunumu, Denklem Çözme, devamı »

7. Sınıf Matematik Dersi Cebirsel İfadeler Çalışma Kağıdı

3. ÜNİTE - 7. Sınıf 7.Sınıf Matematik Dersi, 3. ÜNİTE: CEBİRSEL İFADELERDEN EŞİTLİK VE DENKLEMLERE, 1. Bölüm: CEBİRSEL İFADELER, Cebirsel İfadelerle Toplama ve Çıkarma İşlemi, Bir Doğal Sayıyı Bir devamı »

7. Sınıf Matematik Rasyonel Sayılar ve Rasyonel Sayılarla İşlemler Ünitesi Etkinlikleri

2. ÜNİTE - 7. Sınıf 7.Sınıf Matematik Dersi, Rasyonel Sayılar Ve Rasyonel Sayılarla İşlemler Ünitesi; Rasyonel Sayılar Ve Rasyonel Sayılarla İşlemler, Rasyonel Sayılar, Rasyonel Sayıların Ondalık devamı »

7. Sınıf Matematik Dersi Tam Sayılarla İşlemler Ünitesi Çalışma Kağıdı

1. ÜNİTE - 7. Sınıf 7.Sınıf Matematik Dersi; Tam Sayılarla İşlemler Ünitesi; Tam Sayılar, Tam Sayılarla Toplama ve Çıkarma İşlemleri, İşlemi, Tam Sayılarda Toplama İşleminin Özellikleri, Tam devamı »

6. Sınıf Matematik Alan Ölçme Çalışma Kağıdı

6. Sınıf 6.Sınıf Matematik Dersi, ALAN ÖLÇME, Üçgenin Alanı, Paralelkenarın Yüksekliği ve Alanı, Paralelkenarda Yükseklik ve Alan, Üçgende Yükseklik ve Alan, Alan Ölçme Birimleri, Arazi Ölçme devamı »

6. Sınıf Matematik Dersi Açılar Çalışma Kağıdı

6. Sınıf 6.Sınıf Matematik Dersi, AÇILAR, Açı ve Açının Sembolle Gösterimi, Bir Açıya Eş Bir Açı Çizme, Komşu, Tümler, Bütünler ve Ters Açılar, Açı, Açılar, Eş Açı, Bütünler Ve Komşu Bütünler Açılar, devamı »

6. Sınıf Matematik Veri Analizi Çalışma Kağıdı

6. Sınıf 6.Sınıf Matematik Dersi, Veri Toplama ve Değerlendirme, Araştırma Soruları Üretme, Veri Toplama, VERİ İŞLEME, Veri Toplama ve Değerlendirme, VERİ ANALİZİ, Aritmetik Ortalama, Açıklık, devamı »

6. Sınıf Matematik Veri İşleme Çalışma Kağıdı

6. Sınıf 6.Sınıf Matematik Dersi, Veri Toplama ve Değerlendirme, Araştırma Soruları Üretme, Veri Toplama, VERİ İŞLEME, Veri Toplama ve Değerlendirme, VERİ ANALİZİ, Aritmetik Ortalama, Açıklık, devamı »

6. Sınıf Matematik Cebirsel İfadeler Çalışma Kağıdı

6. Sınıf 6.Sınıf Matematik Dersi CEBİRSEL İFADELER, Cebirsel İfadeler Yazalım, Bir Cebirsel İfadenin Değeri, Cebirsel İfadelerin Anlamı, Cebirsel İfadeleri Modelleme, Sözel Olarak Verilen Duruma devamı »

6. Sınıf Matematik Dersi Oran Çalışma Kağıdı

6. Sınıf 6.Sınıf Matematik Dersi; ORAN, Çoklukları Karşılaştırmada Oran, Birimli ve Birimsiz Oran, Ünitesi, Konusu İle İlgili Konu, MEB Kazanım Kavrama, Tarama, Pekiştirme, Deneme Sınavı İle İlgili, devamı »

6. Sınıf Matematik Dersi Ondalık Gösterim Çalışma Kağıdı

6. Sınıf 6.Sınıf Matematik Dersi Ondalık Gösterim (Kesirler), ONDALIK GÖSTERİM, Bölme İşlemi, Kesirler ve Çözümleme, Ondalık Gösterimi Verilen Sayılarda Yuvarlama, Ondalık Gösterimi Verilen Sayılarda devamı »

6. Sınıf Matematik Dersi Ondalık Gösterim Çalışma Kağıdı

6. Sınıf 6.Sınıf Matematik Dersi Ondalık Gösterim (Kesirler), ONDALIK GÖSTERİM, Bölme İşlemi, Kesirler ve Çözümleme, Ondalık Gösterimi Verilen Sayılarda Yuvarlama, Ondalık Gösterimi Verilen Sayılarda devamı »

6. Sınıf Matematik Dersi Tam Sayılar Çalışma Kağıdı

6. Sınıf 6.Sınıf Matematik Dersi, TAM SAYILAR, Tam Sayıları Tanıma, Mutlak Değer ve Tam Sayılarda Sıralama, Mutlak Değer, Tam Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama, Tam Sayıların Karşılaştırılması Ve devamı »

6. Sınıf Matematik Kesirlerle İşlemler Çalışma Kağıdı

6. Sınıf 6.Sınıf Matematik Dersi Kesirlerle İşlemler, Kesirlerde Sıralama, Kesirlerle Toplama ve Çıkarma İşlemi, Kesirlerle Çarpma İşlemi, Kesirlerle Bölme İşlemi, Kesirlerle Yapılan İşlemlerin devamı »

6. Sınıf Matematik Dersi Kümeler Çalışma Kağıdı

6. Sınıf 6.Sınıf Matematik Dersi, Kümeler, Kümelerin Gösterimleri, Ünitesi, Konusu İle İlgili Konu, MEB Kazanım Kavrama, Tarama, Pekiştirme, Deneme Sınavı, Sınavına Hazırlık, Ev Ödevi, Sınıf İçi, devamı »

Yandex.Metrica
0,1372