Liste/Izgara

Türk Edebiyatı Sunuları

11. Sınıf Türk Edebiyatı Batı Etkisindeki Türk Edebiyatına Giriş Sunusu

1. ÜNİTE - 11. Sınıf Türk Edebiyatı Batı Etkisindeki Türk Edebiyatına Giriş Sunusu: Edibiyat, Sosyal ve Siyasî Hayat İlişkisi, Yenileşme Dönemi Sunusu devamı »

11. Sınıf Türk Edebiyatı Tanzimat Dönemi Türk Edebiyatı Sunusu

2. ÜNİTE - 11. Sınıf Türk Edebiyatı Tanzimat Dönemi Türk Edebiyatı Sunusu: Tanzimat Dönemi Edebiyatı'nın Oluşumu, Tanzimat Edebiyatı Öğretici Metinler, Tanzimat Edebiyatı Coşku ve Heyecana Bağlı devamı »

11. Sınıf Türk Edebiyatı Servet-İ Fünûn Edebiyatı Ve Fecr-İ Âtî Topluluğu Ünitesi Sunusu

3. ÜNİTE - 11. Sınıf Türk Edebiyatı Servet-İ Fünûn Edebiyatı Ve Fecr-İ Âtî Topluluğu Ünitesi: Servet-i Fünûn Edebiyatı'nın Oluşumu, Öğretici Metinler, Coşku ve Heyecanı Dile Getiren Metinler, Olay devamı »

11. Sınıf Türk Edebiyatı Milli Edebiyat Dönemi Sunusu

4. ÜNİTE: MİLLÎ EDEBİYAT DÖNEMİ 1. Millî Edebiyat Dönemi'nin Oluşumu, 3. Coşku ve Heyecanı Dile Getiren Metinler. 4. Olay Çevresinde Oluşan Edebî Metinler A. Anlatmaya Bağlı Edebî Metinler, B. devamı »

10. Sınıf Türk Edebiyatı Tarih İçinde Türk Edebiyatı Sunusu

1. ÜNİTE - 10. Sınıf Türk Edebiyatı Tarih İçinde Türk Edebiyatı Sunusu: I. Edebiyat - Tarih İlişkisi, II. Edebi Metin - Tarihi Metin İncelemesi, III. Edebiyat Tarihi - Edebiyat Tarihçisi, IV. Türk devamı »

10. Sınıf Türk Edebiyatı İslamiyet Öncesi Türk Edebiyatı Sunusu

2. ÜNİTE - 10. Sınıf Türk Edebiyatı: İSLAMİYET ÖNCESİ TÜRK EDEBİYATI I. İslamiyet Öncesi Türk Kültürü, II. Tarih Boyunca Türkler, III. İslamiyet Öncesi Türk Dili ve Edebiyatının Genel Özellikleri, devamı »

10. Sınıf Türk Edebiyatı Dersi Halk Edebiyatı Sunusu

3. ÜNİTE 5. BÖLÜM - 10. Sınıf Türk Edebiyatı Halk Edebiyatı Sunusu: I. Halk Edebiyatının Genel Özellikleri, Divan Edebiyatı ve Halk Edebiyatının Karşılaştırılması, II. Halk Edebiyatı Coşku ve devamı »

10. Sınıf Türk Edebiyatı Öğretici Metinler Sunusu

3. ÜNİTE - 6. BÖLÜM - 10. Sınıf Türk Edebiyatı İslamiyet Etkisi Altında Gelişen Türk Edebiyatı Ünitesi: Öğretici Metinler Sunusu (6. BÖLÜM): I. Dil ve Anlatım Özelliklerine Göre Nesirlerin devamı »

9. Sınıf Türk Edebiyatı Coşku ve Heyecanı Dile Getiren Metinler Şiir İnceleme Yöntemi Sunusu

2. ÜNİTE - 9. Sınıf Türk Edebiyat Şiir İnceleme Yöntemi, Manzume Ve Şiir, Manzume Ve Şiir Örneklerini İnceleme Sunusu devamı »

9. Sınıf Türk Edebiyatı Güzel Sanatlar İçinde Edebiyatın Yeri Ünitesi Sunusu

1. ÜNİTE - 9. Sınıf Türk Edebiyatı Güzel Sanatlar İçinde Edebiyatın Yeri, Edebiyatın Bilimlerle İlişkisi, Dilin İnsan Ve Toplum Hayatındaki Yeri Ve Önemi Sunusu devamı »

9. Sınıf Türk Edebiyatı Metin ve Edebi Metin Sunusu

1. ÜNİTE - 9. Sınıf Türk Edebiyatı Metin ve Edebi Metin Sunusu devamı »

9. Sınıf Türk Edebiyatı Edebiyatın Bilimlerle İlişkisi Sunusu

1. ÜNİTE - 9. Sınıf Türk EdebiyatıEdebiyat ve Felsefe İlişkisi, Edebiyat ve Sosyoloji İlişkisi, Edebiyat ve Tarih İlişkisi, Edebiyat ve Sosyoloji İlişkisi devamı »

9. Sınıf Türk Edebiyatı Tiyatro Sunusu

3. ÜNİTE - 9. Sınıf Türk Edebiyatı Tiyatro Sunusu, 2 Adet devamı »

9. Sınıf Türk Edebiyatı Manzume ve Şiir Sunusu

2. ÜNİTE - 9. Sınıf Türk Edebiyatı Manzume Ve Şiir Sunusu devamı »

9. Sınıf Türk Edebiyatı Olay Çevresinde Gelişen (Oluşan) Edebi Metinler Sunusu

3. ÜNİTE - 9. Sınıf Türk Edebiyatı 1. Olay Çevresinde Gelişen Edebî Metinleri Tanıma ve Gruplandırma, Anlatmaya Bağlı Edebî Metinleri Tanıma ve İnceleme, Metin ve Zihniyet, Yapı, Olay Örgüsü, devamı »

9. Sınıf Türk Edebiyatı Öğretici Metinleri Tanıma ve İnceleme Sunusu

4. ÜNİTE - 9. Sınıf Türk Edebiyatı Öğretici Metinleri Tanıma ve İnceleme Sunusu devamı »

9. Sınıf Türk Edebiyatı Kişisel Hayatı Konu Alan Metin Türleri Sunusu

4. ÜNİTE - 9. Sınıf Türk Edebiyatı Kişisel Hayatı Konu Alan Metin Türleri Sunusu devamı »

10. Sınıf Dil ve Anlatım Sunum - Tartışma - Panel Ünitesi Sunusu

1. ÜNİTE - 10. Sınıf Dil ve Anlatım Sunum - Tartışma - Panel, Açık Oturum, Forum, Sempozyum, Münazara Sunusu, Konu Anlatımı devamı »

10. Sınıf Dil ve Anlatım Anlatım ve Özellikleri Ünitesi Sunusu

2. ÜNİTE - 10. Sınıf Dil ve Analatım, Anlatıma Hazırlık, Anlatımda Tema ve Konu, Anlatımda Sınırlandırma, Anlatımın ve Anlatıcının Amacı, Anlatımda Tema - Konu - Sınırlandırma - Amaç, Anlatımda devamı »

10. Sınıf Dil ve Anlatım Anlatım Türleri Ünitesi Sunusu

3. ÜNİTE - 10. Sınıf Dil ve Anlatım Öyküleyici Anlatım (Hikâye Etme) - İsim (Ad), Betimleyici Anlatım (Tasvir Etme) - Sıfat (Ön Ad), Coşku ve Heyecana Bağlı (Lirik) Anlatım - Zamir (Adıl), Destansı devamı »

Yandex.Metrica
0,056