Liste/Izgara

8. Sınıf İnkılap Tarihi Sunuları

8. Sınıf İnkılap Tarihi Tüm Üniteler Konu Anlatımları Özet Sunusu

8. Sınıf 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Dersi İnkılap Tarihi Konu Anlatımları Özet İle İlgili Sunu, Slayt, Konu, Sunusu, Slaytı, Sunuları, Slaytları, 4 Adet devamı »

8. Sınıf İnkılap Tarihi Bir Kahraman Doğuyor Ünitesi Sunusu

1. ÜNİTE - 8. Sınıf 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Dersi Bir Kahraman Doğuyor Ünitesi Konusu, Konu Anlatımı, İle İlgili Sunu, Slayt, Sunusu, Slaytı, Sunuları, Slaytları devamı »

8. Sınıf İnkılap Tarihi Mustafa Kemal'in (Atatürk'ün) Hayatı

1. ÜNİTE - 8. Sınıf 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Dersi Bir Kahraman Doğuyor Ünitesi; Mustafa Kemal'in (Atatürk'ün) Hayatı Konusu, Konu Anlatımı, İle İlgili Sunu, Slayt, Sunusu, Slaytı, devamı »

8. Sınıf İnkılap Tarihi Batıya Erken Açılan Kent Selanik Sunusu

1. ÜNİTE - 8. Sınıf 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Dersi Bir Kahraman Doğuyor Ünitesi; Batıya Erken Açılan Kent Selanik Konusu, Konu Anlatımı, İle İlgili Sunu, Slayt, Sunusu, Slaytı, devamı »

8. Sınıf İnkılap Tarihi Bir Kahraman Doğuyor Ünitesi Haritaları

1. ÜNİTE - 8. Sınıf 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Dersi Bir Kahraman Doğuyor Teması Haritaları devamı »

8. Sınıf İnkılap Tarihi Bir Kahraman Doğuyor Sunusu

1. ÜNİTE - 8. Sınıf 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Dersi Bir Kahraman Doğuyor Ünitesi; Konusu, Konu Anlatımı, İle İlgili Sunu, Slayt, Sunusu, Slaytı, Sunuları, Slaytları devamı »

8. Sınıf İnkılap Tarihi Mustafa Kemal Okulda Sunusu

1. ÜNİTE - 8. Sınıf 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Dersi Bir Kahraman Doğuyor Ünitesi; Mustafa Kemal Okulda Sunusu Konusu, Konu Anlatımı, İle İlgili Sunu, Slayt, Sunusu, Slaytı, devamı »

8. Sınıf İnkılap Tarihi Cepheden Cepheye Mustafa Kemal Sunusu

1. ÜNİTE - 8. Sınıf 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Dersi Bir Kahraman Doğuyor Ünitesi; Cepheden Cepheye Mustafa Kemal Konusu, Konu Anlatımı, İle İlgili Sunu, Slayt, Sunusu, Slaytı, devamı »

8. Sınıf İnkılap Tarihi Dört Şehir ve Mustafa Kemal Sunusu

1. ÜNİTE - 8. Sınıf 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Dersi Bir Kahraman Doğuyor Ünitesi; Dört Şehir ve Mustafa Kemal İle İlgili Sunu, Slayt, Konu, Sunusu, Slaytı, Sunuları, Slaytları devamı »

8. Sınıf İnkılap Tarihi Mustafa Kemal Liderlik Yolunda Sunusu

1. ÜNİTE - 8. Sınıf 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Dersi Bir Kahraman Doğuyor Ünitesi; Mustafa Kemal Liderlik Yolunda Konusu, Konu Anlatımı, İle İlgili Sunu, Slayt, Sunusu, Slaytı, devamı »

8. Sınıf İnkılap Tarihi Milli Uyanış: Bağımsızlık Yolunda Atılan Adımlar Ünitesi Sunusu

2. ÜNİTE - 8. Sınıf 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Dersi MİLLÎ UYANIŞ: Bağımsızlık Yolunda Atılan Adımlar Ünitesi Konusu, Konu Anlatımı, İle İlgili Sunu, Slayt, Sunusu, Slaytı, Sunuları, devamı »

8. Sınıf İnkılap Tarihi Kurtuluş Savaşına Hazırlık Dönemi Sunusu

2. ÜNİTE - 8. Sınıf 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Dersi MİLLİ UYANIŞ: Bağımsızlık Yolunda Atılan Adımlar Ünitesi: Kuva-i Milliye, Amiral Brıstol Raporu, Mustafa Kemal'in İstanbul'a devamı »

8. Sınıf İnkılap Tarihi TBMM’nin Açılışı Sunusu

2. ÜNİTE - 8. Sınıf 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Dersi MİLLİ UYANIŞ: Bağımsızlık Yolunda Atılan Adımlar Ünitesi: TBMM’nin Açılışı İle İlgili Sunu, Slayt, Konu, Sunusu, Slaytı, devamı »

8. Sınıf İnkılap Tarihi Kurtuluş Savaşı Örgütlenme Dönemi Sunusu

2. ÜNİTE - 8. Sınıf 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Dersi MİLLİ UYANIŞ: Bağımsızlık Yolunda Atılan Adımlar Ünitesi: Kurtuluş Savaşı Örgütlenme Dönemi Konusu, Konu Anlatımı, İle İlgili devamı »

8. Sınıf İnkılap Tarihi Kurtuluş Savaşına Hazırlık Sunusu

2. ÜNİTE - 8. Sınıf 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Dersi MİLLİ UYANIŞ: Bağımsızlık Yolunda Atılan Adımlar Ünitesi: Kurtuluş Savaşına Hazırlık Konusu, Konu Anlatımı, İle İlgili Sunu, devamı »

8. Sınıf İnkılap Tarihi Genelge ve Kongreler Sunusu

2. ÜNİTE - 8. Sınıf 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Dersi MİLLİ UYANIŞ: Bağımsızlık Yolunda Atılan Adımlar Ünitesi: Genelge ve Kongreler İle İlgili Sunu, Slayt, Konu, Sunusu, Slaytı, devamı »

8. Sınıf İnkılap Tarihi Kurtuluş Savaşında Yararlı ve Zararlı Cemiyetler Sunusu

2. ÜNİTE - 8. Sınıf 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Dersi MİLLİ UYANIŞ: Bağımsızlık Yolunda Atılan Adımlar Ünitesi: Kurtuluş Savaşında Yararlı ve Zararlı Cemiyetler İle İlgili Sunu, devamı »

8. Sınıf İnkılap Tarihi Son Osmanlı Mebusan Meclisinin Açılışı ve Misak- Milli Kararları Sunusu

2. ÜNİTE - 8. Sınıf 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Dersi MİLLİ UYANIŞ: Bağımsızlık Yolunda Atılan Adımlar Ünitesi: Son Osmanlı Mebusan Meclisinin Açılışı ve Misak- Milli Kararları İle devamı »

8. Sınıf T.C. İnkılap Tarihi 1. Dünya Savaşında Osmanlı Sunusu

2. ÜNİTE - 8. Sınıf 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Dersi MİLLİ UYANIŞ: Bağımsızlık Yolunda Atılan Adımlar Ünitesi: (Birinci) 1. Dünya Savaşında Osmanlı Sunusu. 1. Dünya Savaşının devamı »

8. Sınıf İnkılap Tarihi Çanakkale Şavaşı Sunusu

2. ÜNİTE - 8. Sınıf 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Dersi MİLLİ UYANIŞ: Bağımsızlık Yolunda Atılan Adımlar Ünitesi: Çanakkale Şavaşı İle İlgili Sunu, Slayt, Konu, Sunusu, Slaytı, devamı »

Yandex.Metrica
0,0679