Liste/Izgara

İlkokul Testleri

4. Sınıf Türkçe Dersi 7. ve 8. Tema (Ünite) Testleri

7. ve 8. Tema (Ünite) - 4.Sınıf 4. Sınıf Türkçe Dersi, 7. ve 8. Tema (Ünite) Anlam Bilgisi, Sözcükte Anlam, Gerçek Anlam, Mecaz Anlam, Terim Anlam, Eş Anlamlı ve Yakın Anlamlı Kelimeler, Zıt (Karşıt) devamı »

4. Sınıf Fen Bilimleri Basit Elektrik Devreleri Ünitesi Testleri

7. ÜNİTE - 4. sınıf 4.Sınıf Fen Bilimleri Dersi: Basit Elektrik Devreleri Ünitesi: Basit Elektrik Devreleri Kurulumu, Devre Elemanları Nedir? Basit Elektrik Devreleri Nasıl Çalışır? Basit Elektrik devamı »

4. Sınıf Sosyal Bilgiler Küresel Bağlantılar Ünitesi Testleri

7. ÜNİTE - 4.Sınıf 4. Sınıf Sosyal Bilgiler Dersi Küresel Bağlantılar Ünitesi: Ülkeleri Tanıyalım, Komşularımız, Türk Cumhuriyetleri, Farklı Kültürler, Dünya Farklılıklarla Güzel Konusu İle İlgili devamı »

4. Sınıf İngilizce Food and Drinks Ünitesi Testleri

10. ÜNİTE - 4.Sınıf İngilizce Dersi Food and Drinks Ünitesi İle İlgili Test, Testler, Konu Testi, Testleri, CEVAPLI devamı »

4. Sınıf İngilizce My Friends Ünitesi Testleri

9. ÜNİTE - 4.Sınıf İngilizce Dersi My Friends, My Friend Ünitesi İle İlgili Test, Testler, Konu Testi, Testleri, CEVAPLI devamı »

4. Sınıf İngilizce My Clothes Ünitesi Testleri

8. ÜNİTE - 4.Sınıf İngilizce Dersi My Clothes Ünitesi İle İlgili Test, Testler, Konu Testi, Testleri, CEVAPLI devamı »

4. Sınıf İngilizce Jobs Ünitesi Testleri

7. ÜNİTE - 4.Sınıf İngilizce Dersi Jobs Ünitesi İle İlgili Test, Testler, Konu Testi, Testleri, CEVAPLI devamı »

4. Sınıf Türkçe Dersi 5. ve 6. Tema (Ünite) Testleri

5. ve 6. Tema (Ünite) - 4.Sınıf 4. Sınıf Türkçe Dersi, 5. ve 6. Tema (Ünite) Anlam Bilgisi, Sözcükte Anlam, Gerçek Anlam, Mecaz Anlam, Terim Anlam, Eş Anlamlı ve Yakın Anlamlı Kelimeler, Zıt (Karşıt) devamı »

4. Sınıf Türkçe Dersi 3. ve 4. Tema (Ünite) Testleri

3. ve 4. Tema (Ünite) - 4.Sınıf 4. Sınıf Türkçe Dersi, 3. ve 4. Tema (Ünite) Testleri, Konusu İle İlgili Konu, MEB Kazanım Kavrama, Tarama, Pekiştirme, Genel Tekrar, Örnek, Beceri Temelli Çalışma, devamı »

4. Sınıf Türkçe Dersi 1. ve 2. Tema (Ünite) Testleri

1. ve 2. Tema (Ünite) - 4.Sınıf 4. Sınıf Türkçe Dersi, 1. ve 2. Tema (Ünite) Noktalama İşaretleri, Yazım (İmla) Kuralları, Deyimler, Atasözleri, Parçada Anlam, Düşünceyi Geliştirme Yolları devamı »

4. Sınıf Matematik Geometrik Cisimler ve Şekiller, Uzamsal İlişkiler, Uzunluk Ölçme Testleri

5. ÜNİTE - 4. Sınıf 4.Sınıf Matematik Dersi, Geometrik Cisimler ve Şekiller, Geometride Temel Kavramlar, Uzamsal İlişkiler, Uzunluk Ölçme, Ünitesi, Üçgen, Kare ve Dikdörtgen, Üçgen, Kare ve devamı »

4. Sınıf Matematik Çevre Ölçme, Alan Ölçme, Tartma, Sıvı Ölçme Ünitesi Testleri

6. ÜNİTE - 4. Sınıf 4.Sınıf Matematik Dersi, Çevre Ölçme, Alan Ölçme, Tartma, Sıvı Ölçme Kare ve Dikdörtgenin Çevre Uzunlukları, Çevre Uzunluğu ile İlgili Problemler, Alan ile Birimkare İlişkisi, devamı »

4. Sınıf Matematik Kesirler, Kesirlerle İşlemler, Zaman Ölçme, Veri Toplama Testleri

4. ÜNİTE - 4. Sınıf 4.Sınıf Matematik Dersi, Kesirler, Kesirlerle İşlemler, Zaman Ölçme, Veri Toplama ve Değerlendirme Ünitesi, Basit, Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler, Birim Kesirleri Karşılaştırma ve devamı »

4. Sınıf Matematik Doğal Sayılarla Çarpma ve Bölme İşlemi Testleri

3. ÜNİTE - 4. Sınıf 4.Sınıf Matematik Dersi, Doğal Sayılarla Çarpma ve Bölme İşlemi Ünitesi, Doğal Sayılarla (Sayılarda) , Doğal Sayılarla Çarpma İşlemi, Doğal Sayılarla Kısa Yoldan ve Zihinden devamı »

4. Sınıf Matematik Doğal Sayılarla Toplama ve Çıkarma İşlemi Testleri

2. ÜNİTE - 4.Sınıf 4. Sınıf Matematik Dersi, Doğal Sayılarla Toplama ve Çıkarma İşlemi Ünitesi, Toplama İşleminin Sonucunu Tahmin Etme ve Zihinden Toplama İşlemi, Zihinden Toplama İşlemi, Toplama devamı »

4. Sınıf Matematik Dersi Doğal Sayılar Testi

1. ÜNİTE - 4.Sınıf 4. Sınıf Matematik Dersi, Doğal Sayılar Ünitesi, Dört Basamaklı Doğal Sayılar, Doğal Sayılarda Bölük Kavramı, Beş Basamaklı Doğal Sayılar, Altı Basamaklı Doğal Sayılar, Dört devamı »

4. Sınıf Din Kültürü Din ve Temizlik Ünitesi Testleri

5. ÜNİTE - 4.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi DİN VE TEMİZLİK Ünitesi; "İslam Dini ve Temizlik”, "Bedenimi ve Giysilerimi Temiz Tutarım”, "Evimi ve Okulumu Temiz Tutarım”, "Çevremi Temiz devamı »

4. Sınıf Din Kültürü Hz. Muhammed’i Tanıyalım Ünitesi Testi

4. ÜNİTE - 4. Sınıf 4.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi Hz. Muhammed’i Tanıyalım Ünitesi: Hz. Muhammed’in (s.a.v.) Doğduğu Çevre”, "Hz. Muhammed’in (s.a.v.) Ailesi”, "Hz. Muhammed’in (s.a.v.) devamı »

4. Sınıf Din Kültürü Güzel Ahlak Ünitesi Testleri

3. ÜNİTE - 4.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi; GÜZEL AHLAK Ünitesi: 1. Din Güzel Ahlaktır 2. İnsani İlişkilerin Temeli: Sevgi ve Saygı 2.1. Anne-Babayla İlişkiler 2.2. Kardeşlerle İlişkiler devamı »

4. Sınıf Din Kültürü İslam'ı Tanıyalım Ünitesi Testleri

2. ÜNİTE - 4.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi; İSLAM’I TANIYALIM Ünitesi; Kur’an-ı Kerim; Kur’an-ı Kerim’in İç Düzeni; Kur’an-ı Kerim, ayet, sure, cüz” kavramaları; Konusu İle İlgili Test, devamı »

Yandex.Metrica
0,0409