Liste/Izgara

4. Sınıf Matematik Testleri

4. Sınıf Matematik Geometrik Cisimler ve Şekiller, Uzamsal İlişkiler, Uzunluk Ölçme Testleri

5. ÜNİTE - 4. Sınıf 4.Sınıf Matematik Dersi, Geometrik Cisimler ve Şekiller, Geometride Temel Kavramlar, Uzamsal İlişkiler, Uzunluk Ölçme, Ünitesi, Üçgen, Kare ve Dikdörtgen, Üçgen, Kare ve devamı »

4. Sınıf Matematik Çevre Ölçme, Alan Ölçme, Tartma, Sıvı Ölçme Ünitesi Testleri

6. ÜNİTE - 4. Sınıf 4.Sınıf Matematik Dersi, Çevre Ölçme, Alan Ölçme, Tartma, Sıvı Ölçme Kare ve Dikdörtgenin Çevre Uzunlukları, Çevre Uzunluğu ile İlgili Problemler, Alan ile Birimkare İlişkisi, devamı »

4. Sınıf Matematik Kesirler, Kesirlerle İşlemler, Zaman Ölçme, Veri Toplama Testleri

4. ÜNİTE - 4. Sınıf 4.Sınıf Matematik Dersi, Kesirler, Kesirlerle İşlemler, Zaman Ölçme, Veri Toplama ve Değerlendirme Ünitesi, Basit, Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler, Birim Kesirleri Karşılaştırma ve devamı »

4. Sınıf Matematik Doğal Sayılarla Çarpma ve Bölme İşlemi Testleri

3. ÜNİTE - 4. Sınıf 4.Sınıf Matematik Dersi, Doğal Sayılarla Çarpma ve Bölme İşlemi Ünitesi, Doğal Sayılarla (Sayılarda) , Doğal Sayılarla Çarpma İşlemi, Doğal Sayılarla Kısa Yoldan ve Zihinden devamı »

4. Sınıf Matematik Doğal Sayılarla Toplama ve Çıkarma İşlemi Testleri

2. ÜNİTE - 4.Sınıf 4. Sınıf Matematik Dersi, Doğal Sayılarla Toplama ve Çıkarma İşlemi Ünitesi, Toplama İşleminin Sonucunu Tahmin Etme ve Zihinden Toplama İşlemi, Zihinden Toplama İşlemi, Toplama devamı »

4. Sınıf Matematik Dersi Doğal Sayılar Testi

1. ÜNİTE - 4.Sınıf 4. Sınıf Matematik Dersi, Doğal Sayılar Ünitesi, Dört Basamaklı Doğal Sayılar, Doğal Sayılarda Bölük Kavramı, Beş Basamaklı Doğal Sayılar, Altı Basamaklı Doğal Sayılar, Dört devamı »

4. Sınıf Matematik Dersi Çevre Ölçme Testleri

4. Sınıf 4.Sınıf Matematik Dersi, Çevreyi, Çevre Uzunlukları Ölçme, Çevre Ölçme, Kare ve Dikdörtgenin Çevre Uzunlukları, Çevre Uzunluğu Aynı Olan Geometrik Şekiller Oluşturma, Konusu İle İlgili Konu, devamı »

4. Sınıf Matematik Dersi Alan Ölçme Testleri

4. Sınıf 4.Sınıf Matematik Dersi, Alanları, Alan Ölçme (Hesaplama), Düzlemsel Şekillerin Alanı, Kare ve Dikdörtgenin Alanı, Alan ile Birimkare İlişkisi, Konusu İle İlgili Konu, MEB Kazanım Kavrama, devamı »

4. Sınıf Matematik Dersi Doğal Sayılar Testi

4.Sınıf 4. Sınıf Matematik Dersi, Doğal Sayılar, Dört Basamaklı Doğal Sayılar, Doğal Sayılarda Bölük Kavramı, Beş Basamaklı Doğal Sayılar, Altı Basamaklı Doğal Sayılar, Dört Basamaklı Sayılarla devamı »

4. Sınıf Matematik Doğal Sayılarla Bölme Testi

4. Sınıf 4.Sınıf Matematik Dersi, Doğal Sayılarla (Sayılarda) Bölme İşlemi, Dört Basamaklı Doğal Sayılarla Bölme İşlemi, Zihinden Bölme İşlemi, Bölme İşlemini Tahmin Etme, Çarpma ve Bölme Arasındaki devamı »

4. Sınıf Matematik Doğal Sayılarla Çarpma İşlemi Testi

4.Sınıf 4. Sınıf Matematik Dersi Doğal Sayılarla (Sayılarda) Çarpma İşlemi, Kısa Yoldan Çarpma İşlemi, Zihinden Çarpma İşlemi, Çarpma İşlemini Tahmin Etme, Problem Çözme ve Problem KurmaKonusu İle devamı »

4. Sınıf Matematik Dersi Doğal Sayılarla Toplama İşlemi Testleri

4. Sınıf 4.Sınıf Matematik Dersi, En Çok Dört Basamaklı Doğal Sayılarla Toplama İşlemi Doğal Sayılarda (Sayılarla) Toplama İşlemi, Toplama İşleminin Sonucunu Tahmin Etme ve Zihinden Toplama İşlemi, devamı »

4. Sınıf Matematik Dersi Doğal Sayılarla Çıkarma İşlemi Testleri

4. Sınıf 4.Sınıf Matematik Dersi Doğal Sayılarda (Sayılarla) Çıkarma İşlemi, Çıkarma İşleminde Tahmin Etme Konusu İle İlgili Konu, MEB Kazanım Kavrama, Tarama, Pekiştirme, Genel Tekrar, Örnek, Beceri devamı »

4. Sınıf Matematik Dersi Geometrik Cisimler ve Şekiller Testi

4.Sınıf 4. Sınıf Matematik Dersi, Geometrik Cisimler ve Şekiller, Üçgen, Kare ve Dikdörtgeni İsimlendirme, Kare ve Dikdörtgenin Kenar Özellikleri, Kenarlarına Göre Üçgen Türleri, Küp Oluşturma, Eş devamı »

4. Sınıf Matematik Dersi Geometride Temel Kavramlar Testi

4. Sınıf 4.Sınıf Matematik Dersi, Geometride, Geometrik Temel Kavramlar, Geometride Temel Kavramlar, Düzlem, Açının Belirlenmesi ve İsimlendirilmesi, Açının Ölçümü, Açının Çizimi, Konusu İle İlgili devamı »

4. Sınıf Matematik Dersi Kesirler Testi

4. Sınıf 4.Sınıf Matematik Dersi, Kesirler (Kesir) Basit, Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler, Birim Kesirleri Karşılaştırma ve Sıralama, Bir Çokluğun Belirtilen Bir Basit Kesir Kadarını Belirleme, devamı »

4. Sınıf Matematik Dersi Kesirlerle İşlemler Testi

4.Sınıf Matematik Dersi Kesirlerle İşlemler Konusu İle İlgili Konu, MEB Kazanım Kavrama, Tarama, Pekiştirme, Genel Tekrar, Örnek, Beceri Temelli Çalışma, Yazılılara, Yazılıya, Sınava, Sınavlara devamı »

4. Sınıf Matematik Dersi Sıvı Ölçme Testi

4. Sınıf 4.Sınıf Matematik Dersi, Sıvıları Ölçme (Sıvı Ölçüleri, Ölçü Birimleri) Sıvı Ölçme, Litre ve Mililitre Arasındaki İlişki, Litre ve Mililitreyi Bir Arada Kullanma, Bir Kaptaki Sıvının devamı »

4. Sınıf Matematik Dersi Tartma Testleri

4.Sınıf 4. Sınıf Matematik Dersi, Tartma, Kilogram ve Gramın Birlikte Kullanımı, Ton ve Miligramın Kullanıldığı Yerler, Tartma Birimleri Arasındaki İlişkiler, Kilogram ve Gram, Kütle Ölçme, Ton ve devamı »

4. Sınıf Matematik Dersi Uzamsal İlişkiler Testi

4. Sınıf 4.Sınıf Matematik Dersi,Uzamsal İlişkiler, Simetri Doğrusu Çizme, Verilen Şeklin Doğruya Göre Simetriğini Çizme Konusu İle İlgili Konu, MEB Kazanım Kavrama, Tarama, Pekiştirme, Genel Tekrar, devamı »

Yandex.Metrica
0,0758